KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14502016
nr 1450 2016
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), Djurgårdsbron, Stockholm. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 50x36, oramad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:58:33
9/2 23:27:51
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm